Aston Villa dhe Manchester Unitedi – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Për herë të dytë këtë javë do të përballen Aston Villa dhe Manchester Unitedi. Manchester Unitedi triumfoi në FA Cup të hënën me rezultat 1-0.

 

Në pak ditë pas asaj ndeshje, skuadra e Steven Gerrard është forcuar nga nënshkrimet e Philippe Coutinho dhe Lucas Digne, ndoshta duke e bërë detyrën e United shumë më të vështirë.

Në të vërtetë, ky mund të jetë fillimi i një epoke të re për klubin me Gerrard që tani ka krijuar një skuadër të frikshme.

Luke Shaw dhe Scott McTominay do të jenë jashtë lojës për shkak të pezullimit, por Cristiano Ronaldo pritet të startoj, së bashku me Jadon Sancho pasi të dy munguan në fitoren e Manchesterit ne FA Cup.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE