Bayern Munichu dhe Borussia Monchengladbachu – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Bayern Munich hap sezonin pranveror ndaj Borussia Monchengladbach në kuadër të javës së 19-të Bundesliga.

Bavarezët që janë lider me 43 pikë, kanë shumë mungesa për këtë ndeshje, ku në bankë është edhe shqiptari Arijon Ibrahimovic.

Nga dy humbjet e vetme të Bayern, njërën ja ka shkaktuar pikërisht Borussia M’gladbach me rezultat 5-0.

Në anën tjetër Borussia nuk po kalon formë të mirë pasi ka vetëm 19 pikë pas 18 ndeshjesh dhe mban vendin e 14-të.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE