Kush do të triumfojë? “Finalet” e mbetura në La Liga

0 Comments

LaLiga është bërë më interesante se kurrë më parë. Kur kanë mbetur edhe pesë xhiro deri në fundit të sezonit aktual, katër skuadra kanë shanse për të triumfuar në fund. Atletico është në pozitën e parë me 73 pikë, që ndiqet nga Real Madridi dhe Barcelona me nga 71 pikë dhe Sevilla me 70 pikë. […]