Xavi: Barcelona është në gjendje të shkojë në Mynih dhe të fitojë atje

0 Comments

Barcelona ka pësuar një humbje të rëndë në kampionat, ku është mundur nga Betis falë një goli të Juanmi 10 minuta para fundit. Megjithatë, duket se kjo humbje nuk e ka demoralizuar trajnerin Xavi, i cili është përqendruar te ndeshja e Champions League kundër Bayern Munich. Një sfidë që duhet fituar patjetër nga katalanasit për […]

Real Sociedadi dhe Real Madridi – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Sociedadit dhe Real Madridit, e vlefshme për javën e 16-të në La Liga. Real Madridi me fitore e mban distancën e madhe me konkurentët tjerë. Kurse, Sociedadi me fitore eventuale do të hynte në garë për titull. Real Sociedadi dhe Real Madridi do të zhvillojnë një duel […]

VIDEO/ Goli i Robert Lewandowskit kunder Dortmundit

0 Comments

Goli i Robert Lewandowskit kunder Dortmundit.

Shiko ketu ndeshjet: Watfordi-Man.City dhe Atl.Madridi-Mallorca

0 Comments

Manchester City do të jetë mysafir i Watford në kuadër të javës së 15-të të Ligës Premier. Qytetarët vijnë në këtë takim pas katër fitoreve radhazi dhe në pozitën e tretë me 32 pikë. Atletico Madridi do të jetë nikoqirë i Mallorcas në kuadër të javës së 15-të në La Liga. Los Colchoneros nuk dinë […]

VIDEO/ Hakan Calhanoglu shënon gol nga korneri kundër Romes

0 Comments

Hakan Calhanoglu shënon gol nga korneri kundër Romes.

VIDEO/ Betisi kalon në epërsi kundër Barcelones

0 Comments

Betisi kalon në epërsi kundër Barcelones.

VIDEO/ Liverpooli shënon golin e fitores, në minutat shtesë kundër Wolverhamptonit

0 Comments

Liverpooli shënon golin e fitores, në minutat shtesë kundër Wolverhamptonit.

VIDEO/ Goli i Armando Brojës për Southamptonin kundër Brightonit

0 Comments

Goli i Armando Brojës për Southamptonin kundër Brightonit.

VIDEO/ West Hami shënon golin e fitores në minutat e fundit kundër Chelseat

0 Comments

West Hami shënon golin e fitores në minutat e fundit kundër Chelseat.

VIDEO/ Milani kalon në epërsi kundër Salernitanas

0 Comments

Milani kalon në epërsi kundër Salernitanas.