Dortmundi dhe Leverkuseni – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Borussia Dortmundi e pret Bayer Leverkusenin në Signal Iduna Park.

Mikpritësit do të shpresojnë të mbajnë presionin ndaj Bayern Munichut në garën e tyre për titull, ndërsa vizitorët do të kërkojnë të forcojnë vendin e tyre në top katërshe.

Dortmundi gjendet në pozitën e dytë në tabel, me 43 pikë të grumbulluara.

Ndërsa Leverkuseni gjendet në poziten e 3-të në tabel me 35 pikë të grumbullara.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE