Evertoni dhe Aston Villa – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Everton përballet me Aston Villa sot në ndeshjen e parë që nga shkarkimi i Rafa Benitez.

Evertoni kanë nevojë urgjente për tre pikë pas vetëm një fitoreje në 12 ndeshjet e tyre të fundit.

Evertoni gjendet në pozitën e 16-të në tabel, me vetëm 19 pikë të grumbulluara.

Ndërsa Aston Villa gjendet në pozitën e 13-të në tabel, me 23 pikë të grumbulluara.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE