Hoffenheimi dhe Dortmundi – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Të dyjat do të kërkojnë të rikthehen nga humbjet që i pësuan në DFB-Pokal në mesjavë, në një takim që premton të jetë interesant.

Pasi takohen vendi i dytë në tabel Dortmundi dhe vendi i katërti në tabel Hoffenheimi.

Hoffenheimi ka fituar vetëm një herë në pesë ndeshjet e fundit në të gjitha garat.

Dortmundi u eliminua nga liderët e 2. Bundesligës, St Pauli, në DFB-Pokal në mesjavë.

Dortmundi gjendet në vendin e dytë në tabel, 4 pikë më pak se lideri Bayern Munichu.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE