Juventusi dhe Interi – Shiko ketu ndeshjen

 > Ballina >  Juventusi dhe Interi – Shiko ketu ndeshjen
0 Comments

Juventus duket se ka më shumë gjasa të startojë me Paulo Dybalan, Giorgio Chiellinin dhe Rodrigo Bentancur këtë mbrëmje, ndërsa Inter luan një formacion të plotë. Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të luhet në kuadër të javës së 37-të në Serie A, në ‘Allianz Stadium’.

Biankonerët kanë nevojë për një fitore për të mbajtur gjallë shpresat e tyre për një vend në top katër, ndërsa Antonio Conte do të shkojë te ish-skuadra e tij si kampion dhe si njeriu që e ndali ecurinë e tyre prej nëntë titujsh radhazi në ligë. Interit i mungojnë Alexis Sanchez, Arturo Vidal dhe Aleksandar Kolarov, por ka pak dyshime për Conte, i cili do të fusë formacionin e tij ideal pasi pushoi lojtarët gjatë dy javëve të fundit.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE