Shakhtari dhe Real Madridi – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Real Madridi është mysafir i Shakhtar Donetskut në sfidën që luhet në rrethin e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin ‘NSC Olimpiyskiy’, me Los Blancos që cilësohen si favoritë në letër. Për këtë takim, skuadra ukrainas nuk mund të llogarisë vetëm […]

Atletico Madridi dhe Liverpooli – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Përballja më interesante e ditës së sotme në rrethin e tretë të Ligës së Kampionëve do të jetë ajo mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin “Wanada Metropolitano”, e që dy skuadrat do t’i kërkojnë tre pikë, por edhe një barazim do të ishte i mirëpritur. […]

Watch Alexandre Lacazette goal against Crystal Palace

0 Comments

Watch Alexandre Lacazette goal against Crystal Palace.

VIDEO/ Arsenali shpëton nga humbja në minutat e fundit të ndeshjes

0 Comments

Arsenali shpëton nga humbja në minutat e fundit të ndeshjes.

VIDEO/ Crystal Palace kalon në epërsi kundër Arsenalit

0 Comments

Crystal Palace kalon në epërsi kundër Arsenalit.

Watch Pierre-Emerick Aubameyang goal against Crystal Palace

0 Comments

Watch Pierre-Emerick Aubameyang goal against Crystal Palace.

Arsenali dhe Crystal Palace – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Arsenali është nikoqir i Crystal Palaces për sfidën që luhet në kuadër të javës së tetë në Ligën Premier. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin “Emirates”, me The Gunners që cilësohen si favorit në letër. Arsenali është aktualisht në vendin e 13-të me 10 pikë, nëntë më pak se rivali […]

Andres Iniesta: “Barcelona ka skuadër për të fituar El Clasicon dhe La Liga-n

0 Comments

Ish mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta për ESPN ka folur para “El Clasicos” së radhës. Katalunasit kanë mposhtur Valencian dje me rezultat 3 – 1, derisa renditën në pozitën e shtatë në tabelë, pesë pikë prapa liderit Real Sociedadit, por me një ndeshje më pak të zhvilluar. Në ndeshjen e radhës, Barcelona do përballet me […]

Matteo Guendouzi scores two goals for Marseille against Lorient

0 Comments

Matteo Guendouzi scores two goals for Marseille against Lorient.

David Seaman makes prediction for Arsenal’s clash with Vieira’s Crystal Palace

0 Comments

David Seaman believes Patrick Vieira will fancy his chances as he prepares to return to Arsenal for the first time as Crystal Palace boss, but expects the Frenchman to be on the losing side at the Emirates. Vieira, Arsenal’s captain through their most successful era under Arsene Wenger, took over the reins from Roy Hodgson […]