Southamptoni dhe Manchester City – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Armando Broja do të tentojë sonte që ta ndal skuadrën kampion të Anglisë, Manchester City në Angli.

Manchester City i ka fituar dy ndeshjet e para në Premier Ligë këtë vit, derisa është pa barazim dhe pa humbje që tetë ndeshjet e fundit në Premier Ligë.

Sonte ata janë mysafirë të Southampton në të cilën luan sulmuesi në top formë shqiptar, Armando Broja.

Broja ka startuar edhe në këtë ndeshje që nga fillimi e ku në sulm partner pritet ta këtë Che Adams.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE