Tottenhami dhe Arsenali – Shiko ketu ndeshjen

 > Ballina >  Tottenhami dhe Arsenali – Shiko ketu ndeshjen
0 Comments

Tottenhami dhe Arsenali do zhvillojn ndeshjen miqesore para fillimit te sezonit te ri ne Premier League, nga ora 15:00.

Të dyja palët tashmë janë përballur me Chelsean këtë muaj, me skuadrën e Tottenhamit që barazoi 2-2 ndërsa Arsenali pësoi një humbje 2-1 ndaj rivalëve të tyre të Londrës.

Ky është testi i fundit për këto skuadra për të testuar lojtarët e rinj para fillimit të Premier League më 13 gusht.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE