Venezia dhe Milani – Shiko ketu ndeshjen

0 Comments

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Venezia dhe Milani.

Milan luan në udhëtim në kuadër të kësaj xhiroje në Serie A, në ndjekje të skuadrës së Interit.

Tri pikët për Rossoneri do t’i kontestojë skuadra e Venezia. Ndeshja mes Venezia dhe Milan luhet me fillim nga ora 12:30.

Milani: Maignan, Florenzi, Kalulu, Gabbia, Hernandez, Bakayoko, Tonali, Saelemaekers, Diaz, Leao, Ibrahimovic.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE