VIDEO/ Sergio Aguero shënon golin e parë për Barcelonën në ndeshjen miqësore

 > Sport >  VIDEO/ Sergio Aguero shënon golin e parë për Barcelonën në ndeshjen miqësore
0 Comments

Argjentinasi zhvilloi 30 minuta ndaj Cornella dhe shënoi gol ndaj skuadrës së divizionit të katërt. Philippe Coutinho gjithashtu shënoi.

Kjo do ta kënaq trajnerin Ronald Koeman, ngase i ka të dy lojtarët në plan për këtë sezon.

Pritja mori fund dhe Aguero pritet që në vikend të debutojë me Barcelonen ne La Liga.